BJ Baldwin grynoji vertė: Wiki, vedęs, šeima, vestuvės, atlyginimas, broliai ir seserys

Anonim

BJ Baldwin grynoji vertė yra 800 000 USD

BJ Baldwin Wiki biografija

BJ Baldwin gimė 1979 m. rugsėjo 6 d. Las Vegase, Nevados valstijoje, JAV, ir yra motokroso ir bekelės lenktynininkas, geriausiai žinomas dėl to, kad per savo karjerą septynis kartus tapo nacionaliniu bekelės lenktynių čempionu. Jis aktyviai lenktyniauja nuo 2000-ųjų pradžios ir visos jo pastangos padėjo pasiekti, kad jo grynoji vertė būtų tokia, kokia ji yra šiandien.

Kiek turtingas yra BJ Baldwin? 2017 m. pabaigoje šaltiniai apskaičiavo, kad grynoji vertė yra 800 000 USD, daugiausia uždirbta iš sėkmės lenktynėse. Prieš prisijungdamas prie visureigių lenktynių ir Monster Energy, jis laimėjo daugybę konkursų, tačiau tęsdamas karjerą tikimasi, kad jo turtas ir toliau augs.

BJ Baldwin grynoji vertė 800 000 USD

BJ pradėjo domėtis lenktynėmis būdamas jaunas, žaisdamas vaizdo žaidimą „Ivan Ironman Stewart's Super Off Road“. Jo aistra lenktynėms pradėjo vystytis po to, kai „Baja 1000“transliavo ilgiausias Šiaurės Amerikos bekelės lenktynes. Pirmoji jo vairavimo patirtis buvo su VW varomu dviviečiu Chenowith, po kurio jis nusprendė tęsti lenktynininko karjerą. Jo sesuo nupirko jam automobilį, o netrukus jis prisijungė prie SCORE čempionato lenktynių serijos, iš pradžių užėmęs šeštąją vietą, o vėliau laimėjo lenktynes pavadinimu „Baja in Havasu“. Tada jis nusipirko „Toyota“varomą „Bunderson 10“automobilį, kurį modifikavo į 1 klasės automobilį, ir keliose lenktynėse užėmė aukštą vietą prieš laimėdamas „Buffalo Bills 400“lenktynes. Jo grynoji vertė pradėjo didėti, kai jis įstojo į „Trophy Truck“klasę, nusipirko savo „Porter Trophy Truck“ir įstojo į „Primm 300“.

2003 m. Baldwinas prisijungė prie „Baja 1000“, kuriame finišavo penktas, net ir po incidento vairuojant. Jis susidraugavo su legenda Larry Raglandu, kuris padėjo jam tobulinti vairavimo bekelėje įgūdžius. Tada jis gautų antrąją vietą lenktynėse „Geriausias dykumos Vegase į Reno“. Po kelerių metų jis perėjo į SPD Trophy Truck, o tai padėjo jam įveikti 2006 m. SCORE Laughlin Desert Challenge. Jis ir toliau demonstravo gerus pasirodymus, per metus pateko į 10 geriausių vietų, taip pat laimėjo 2006 m. SCORE čempionatą. Kitais metais jis laimės SCORE Laughlin Desert Challenge ir tapo pirmuoju lenktynininku, laimėjusiu lenktynes dvejus metus iš eilės. Nuo 2010 m. jis laimėtų daugiau lenktynių, o dabar naudoja „Trophy Truck“, vadinamą „Rampage“, ir jį remia „Monster Energy“. Jis taip pat pasirodė keliuose kūriniuose, kuriuose dalyvauja lenktynės, daugiausia automobilių gaminių prekeivių ir kitų rėmėjų.

Asmeniniam gyvenimui žinoma, kad BJ yra vedęs Lisa Baldwin ir jie turi du vaikus. Jis labai aktyvus socialinėje žiniasklaidoje, turintis daugiau nei 500 000 sekėjų „Instagram“. Jis taip pat turi 18 000 sekėjų „Twitter“ir daugiau nei 13 000 sekėjų savo asmeninėje paskyroje „Facebook“. Jo vieša paskyra „Facebook“turi daugiau nei 400 000 „Patinka“paspaudimų. Jo socialinės žiniasklaidos puslapiai nuolat atnaujinami.