Elliott Sadler grynoji vertė: Wiki, vedęs, šeima, vestuvės, atlyginimas, broliai ir seserys

Anonim

Ellioto Williamo Barneso Sadlerio grynoji vertė yra 25 milijonai dolerių

Elliott William Barnes Sadler Wiki biografija

Elliottas Williamas Barnesas Sadleris yra profesionalus automobilių lenktynių vairuotojas, gimęs 1975 m. balandžio 30 d. Emporijoje, Virdžinijos valstijoje, JAV ir yra vienas iš 27 vairuotojų, bent kartą laimėjusių kiekvieną iš trijų geriausių NASCAR serijų. Šiuo metu jis visu etatu dalyvauja NASCAR Xfinity Series ir ne visą darbo dieną Monster Energy NASCAR taurės serijoje.

Ar kada susimąstėte, koks turtingas yra Elliotas Sadleris? Remiantis šaltiniais, buvo apskaičiuota, kad bendra Ellioto Sadlerio grynoji vertė yra 25 milijonai dolerių, sukaupta per ilgą ir pelningą lenktynininko karjerą, kurią jis pradėjo būdamas vos septynerių metų. Per daugelį metų jis pelnė daugybę apdovanojimų ir pripažinimų, todėl jo populiarumas ir grynoji vertė žymiai išaugo. Kadangi jis vis dar aktyviai dalyvauja lenktynėse, jo grynoji vertė ir toliau didėja.

Ellioto Sadlerio grynoji vertė – 25 mln

Elliottas buvo jauniausias iš trijų vaikų šeimoje ir kilęs iš ilgos vairuotojų eilės. Sadlerių šeima lenktyniauti pradėjo beveik prieš 50 metų, kai jo dėdė ir tėvas lenktyniavo Virdžinijos trumpuosiuose trasose. Paveiktas savo šeimos, Sadleris pradėjo lenktyniauti būdamas vos septynerių metų ir pelnė daugiau nei 200 pergalių prieš pereidamas prie sunkesnių automobilių. Jam buvo aštuoniolika, kai jis prisijungė prie NASCAR Weekly Racing Series gretų ir 1995 m. iškovojo trasos čempiono titulą. Tada komandos savininkas Gary Bechtelis jį pastebėjo ir 1997 m. išleido į visą Nationwide Series sezoną. Jis užfiksavo sezono atidarymo polius Deitono tarptautiniame greičio ruože, o po to pirmą kartą karjeroje Nacionalinės serijos pergalę Nazareth Speedway lenktynėse. Metų pabaigoje jis pasiekė įspūdingą rezultatą – „Nationwide Series“taškų įskaitoje užėmė penktą vietą. Kiti metai atnešė jam dar dvi Nacionalinės serijos pergales, o 1999 m. Elliottas pasirašė sutartį su savo pirmąja NASCAR taurės serijos visu etatu su Wood Brothers. Po dvejų metų jie iškovojo pirmąją abipusę pergalę Bristolio automobilių lenktynių trasoje, o po pergalės „Thunder Valley“Sadleris pirmą kartą nuo 1993 m. sugrąžino „Wood Brothers“į pergalę. Jo grynoji vertė nuolat augo.

Bendradarbiavęs keturis sezonus, Elliottas išsiskyrė su „Wood Brothers“ir išvyko į Robert Yates Racing. 2003 m. jis turėjo du „Bud Pole“ir metus baigė 22-oje sezono taškų įskaitoje. Tačiau sekantis sezonas jam pasirodė sėkmingiausias, nes jis iškovojo Daytona 500, Gatorade Twin 125 ir Texas Motor Speedway išorinį polią. Vėliau tą sezoną Sadleris iškovojo savo trečiąją pergalę karjeroje Kalifornijos greičio ruože ir užsitikrino vietą NASCAR sprinto taurės čempionate.

Tris su puse sezono praleidęs RYC, Elliottas pasirašė sutartį su Gillett Evernham Motorsports, kuri vėliau susijungė su Petty Enterprise ir įkūrė Richard Petty Motorsports. 2010 m. lapkritį Sadleris laimėjo polią Teksaso automobilių lenktynių trasoje, įveikdamas greičiausią kvalifikacinį ratą nuo 1999 m., ir paskelbė apie 2 metų sutartį su Richard Childress Racing Nationwide Series lenktynėse, tuo pat metu važiuodamas pasirinktose lenktynėse Camping. Pasaulinė sunkvežimių serija. Kalbant apie jo naujausią veiklą, 2017 m. Sadleris grįžo į taurės seriją ne visą darbo dieną kartu su Tommy Baldwin Racing.

Asmeniškai Elliott yra vedęs Amandą ir pora turi du vaikus. Sadleris dalyvauja labdaros organizacijoje „Autism Speaks“ir paaukojo daug.