Natalie Coughlin grynoji vertė: Wiki, vedęs, šeima, vestuvės, atlyginimas, broliai ir seserys

Anonim

Natalie Coughlin grynoji vertė yra 2 milijonai dolerių

Natalie Coughlin Wiki biografija

Gimusi Natalie Anne Coughlin 1982 m. rugpjūčio 23 d. Vallejo mieste, Kalifornijoje, JAV, ji yra plaukikė, iškovojusi 12 olimpinių medalių ir iš viso šešiasdešimt medalių iš įvairių varžybų, įskaitant Pasaulio vandens sporto čempionatus, Pan Pacific čempionatus ir Pan Amerikos žaidynes. Jos karjera prasidėjo 2001 m.

Ar kada nors susimąstėte, kokia turtinga yra Natalie Coughlin 2017 m. pradžioje? Remiantis autoritetingais šaltiniais, buvo apskaičiuota, kad Coughlin grynoji vertė siekia 2 milijonus dolerių, o tai uždirbo per sėkmingą plaukikės karjerą.

Natalie yra mišrių protėvių, nes turi airių ir filipiniečių šaknis. Pirmieji jos plaukimo smūgiai įvyko, kai jai buvo tik 10 mėnesių, vietinėje YMCA. Ji lankė Carondelet vidurinę mokyklą Konkorde, Kalifornijoje, o vidurinėje mokykloje pradėjo plaukioti varžybiniu lygiu; ji buvo pirmoji plaukikė, pasiekusi vasaros nacionalines lenktynes visose keturiolikoje rungčių, ir net sugebėjo pasiekti naujus rekordus – šalies vidurinės mokyklos rekordą 200 jardų kompleksinio plaukimo ir 100 jardų plaukimo nugara rungtyje.

2000 m. baigusi imatrikuliaciją, ji įstojo į Kalifornijos universitetą Berklyje ir toliau dominuoja plaukimo srityje. Ji laimėjo 11 NCAA nacionalinių čempionatų ir NCAA estafetės titulą su universiteto plaukimo komanda „Golden Bears“. Dėl savo sėkmės Natalie gavo daugybę apdovanojimų, įskaitant tris kartus paskelbta Metų plaukike, taip pat du kartus gavo Honda sporto apdovanojimą už plaukimą ir nardymą. Be to, žurnalas „Sports Illustrated“paskelbė ją savo kolegijos metų sportininke.

Jos profesionali karjera prasidėjo 2001 m. devintajame pasaulio vandens sporto čempionate, vykusiame Fukuokoje, Japonijoje. Ten Natalie laimėjo po vieną iš kiekvieno medalio; auksas 100 metrų nugara, sidabras moterų 4 × 100 nugara rungtyje su Mary Descenza, Erin Phenix ir Megan Quann bei bronza 50 metrų nugara.

Kitais metais Natalie dalyvavo devintajame Ramiojo vandenyno čempionate, vykusiame Jokohamoje, Japonijoje. Ten Natalie tęsė tuo pačiu ritmu ir net tobulėjo iškovodama šešis medalius, keturis aukso medalius 100 metrų nugara, 100 metrų peteliške, 100 metrų laisvuoju stiliumi ir 4 × 200 metrų estafetės laisvuoju stiliumi bei du sidabro medalius 4 × 100 rungtyje. -metrų laisvu stiliumi ir 4×100 metrų kompleksinio plaukimo kategorijose.

Kitame pasaulio vandens sporto čempionate, vykusiame Barselonoje, Ispanijoje, Natalie nepasisekė – ji iškovojo tik vieną aukso ir vieną sidabro medalį. Nepaisant to, 2004 m. olimpinėse žaidynėse Atėnuose Natalie iškovojo penkis medalius, įskaitant du aukso 100 metrų plaukimo nugara ir 4 × 200 metrų laisvuoju stiliumi estafetę, du sidabro medalius 4 × 100 metrų laisvuoju stiliumi estafetėje ir 4 × 100 metrų. kompleksinės estafetės ir vienas bronzos medalis, 100 metrų laisvuoju stiliumi rungtyje užėmęs trečią vietą.

Praėjus trejiems metams po olimpinių žaidynių, Natalie dalyvavo 2007 m. pasaulio vandens sporto čempionate, kur iškovojo penkis medalius, iš kurių du yra aukso, du sidabro ir vienas bronzos medalis, o tai tik dar labiau padidino jos turtus. Tačiau sėkmingiausios jos varžybos buvo 2008 m. Pekino vasaros olimpinės žaidynės, kuriose ji iškovojo šešis medalius ir tokiu būdu tapo pirmąja amerikiete, pasiekusia tai. Ji iškovojo vieną aukso medalį 100 metrų plaukimo nugara kategorijoje, du sidabro medalius 4 × 100 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi, 4 × 100 metrų kompleksinio estafetės ir tris bronzos medalius 100 metrų laisvuoju stiliumi, 200 metrų kompleksinio plaukimo ir tris bronzos medalius. 4×200 metrų estafetė laisvuoju stiliumi.

Nuo tada jos pasirodymas pradėjo prastėti ir ji net padarė 18 mėnesių pertrauką. Tačiau ji iškovojo tris medalius 14-osiose pasaulio vandens sporto čempionate, vykusiame Šanchajuje (Kinija), aukso ir bronzos medalius su estafečių komandomis, o 100 metrų plaukimo nugara rungtyje užėmė trečią vietą.

Tada Natalie 2012 m. Londono vasaros olimpinėse žaidynėse nepateko į individualias rungtis, tačiau jai pavyko užsitarnauti vietą 4 × 100 metrų laisvuoju stiliumi estafetėje. Ji plaukė tik atrankos etape, bet vis tiek buvo apdovanota bronzos medaliu, kai JAV rinktinė finale užėmė trečią vietą už Australijos ir Nyderlandų.

Paskutinį kartą ji pasirodė 2013 m. Pasaulio vandens čempionate, kur iškovojo aukso medalį 4 × 100 laisvojo stiliaus estafetėje ir stilingai užbaigė savo karjerą.

Be plaukimo, Natalie taip pat dirbo MSNBC vedėja per 2006 m. Turino žiemos olimpines žaidynes, taip pat dalyvavo 9-ajame TV šokių varžybų šou „Šokiai su žvaigždėmis“sezone, kartu su Alecu Mazo. Pora buvo pašalinta penktajame epizode.

Ji taip pat išbandė save kaip autorė, išleidusi knygą „Auksinė mergina“(2006), kurios pardavimas taip pat pagerino jos turtus.

Kalbant apie asmeninį gyvenimą, Natalie nuo 2009 m. buvo vedusi Ethaną Hallą.